bilgi@approachleadership.com
0 222 222 1905

Yabancı Yatırımlarımız ve İş Ortaklarımız

Approach Leadership A.Ş. > Yabancı Yatırımlarımız ve İş Ortaklarımız
Growth Logo

YABANCI YATIRIMIMIZ

Growth Lead LLC.,  2020 yılında Amerika’nın Texas Eyaleti Richmond’ta IRS tescilli VENDOR unvanlı şirket olarak kurulmuştur.  Houston Stafford’ta 20 Bin metrekarelik bir yatırımla faaliyetlerine devam etmektedir. Amazon, Walmart, Kroger, UNFI, HEB, Wayfair gibi şirketlerin ana tedarikçisidir.

İŞ ORTAKLARIMIZ

lonedeer-500

Lone Deer Leather LLC . 2015 yılında kurulmuş deri ve deriden yapılmış ürünlerini ABD Pazarına başarıyla satan sayılı şirketler arasındadır. Merkezi Texas Richmond’ta bulunmakta olup ürünleri ülkemizde üretilmektedir.

Walmart

Walmart Inc. Sam Walton tarafından kurulmuş dünya çapında şubeleri olan bir Amerikan perakende satış yapan mağazalar zinciridir. Amerika Birleşik Devletleri’nin birçok eyaletinde şubeleri vardır.

Wayfair

Wayfair Inc. mobilya ve ev eşyaları satan Amerikan e-ticaret şirketidir. 2002’de kurulan şirket eskiden CSN Stores olarak bilinmekteydi. Dijital platform, 11.000’den fazla global tedarikçinin sattığı 14 milyon ürüne erişim imkanı sağlamaktadır. Çevrimiçi şirketin merkezi Boston, Massachusetts’te bulunmaktadır.

Amazon

Amazon.com, Inc. Seattle, Washington merkezli, e-ticaret, bulut bilişim, dijital akış, ve yapay zekâya odaklanan çok uluslu bir Amerikan teknoloji şirketidir. Google, Apple, Microsoft, ve Facebook ile birlikte B.D. bilgi teknolojisi endüstrisindeki “En Büyük Beş Şirket” listesinde bulunmaktadır.

Unfi

United Natural Foods, Inc., Providence, RI tabanlı bir doğal ve organik gıda şirketidir. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da halka açık en büyük sağlık ve özel gıda toptancı distribütörüdür. UNFI, 2018’deki gelirinin üçte birinden fazlasını oluşturan trafiği ile Whole Foods Market’in ana tedarikçisidir.

kroger

Kroger Şirketi veya kısaca Kroger, Amerika Birleşik Devletleri’nde süpermarketler ve çok departmanlı mağazalar işleten bir Amerikan perakende şirketidir.

Costco

Cosco Şirketi Amerika Birleşik Devletleri’nde süpermarketler ve çok departmanlı toptan mağazalar işleten bir Amerikan perakende şirketidir. Dünyanın 17 ülkesinde hizmet vermektedir.

zulily

Zulily, LLC, merkezi Seattle, Washington’da bulunan ve Qurate Retail Group’a ait bir Amerikan e-ticaret şirketidir. Hedef kitlesi, çocukları için markalı ürünlerle ilgilenen genç annelerdir.

Rang me

RangeMe, perakendecilerin ve tedarikçilerin işlerini keşfettiği, bağladığı ve büyüttüğü lider ürün keşif, kaynak bulma ve satın alma platformudur.

trendyol
hepsiburada
gittigidiyor
n11
pazarama