bilgi@approachleadership.com
0 222 222 1905

Hakkımızda

Approach Leadership A.Ş. > Hakkımızda

Kısaca Biz

Approach Leadership Yazılım İthalat ve İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, distribütörü olduğu onlarca markasıyla birlikte Google Ireland, Facebook ve Criteo gibi çözüm ortaklarıyla özellikle ABD pazarında ABD’de Growth Lead LLC. Şirketi üzerinden Amazon, Walmart, Wayfair, Rang me, Giant Food, Unfi , Kroger, Costco, Zulilly, Seven Eleven, Joom gibi dünya devi toptan ve perakende satış platformlarının VENDOR unvanıyla ana tedarikçiliğini  üstenen ithalat ve ihracat şirketidir.

Approach Leadership A.Ş., müşterilerine kontratlı tedarik iş modeliyle “Ürün Alımı ve Ürün Tedariği, Pazar Analizi, Sektör ve Rekabet Raporu, Müşteriye Direkt Ulaşım, Yatırım Planlaması ve Satış, Fullfilment Hizmeti” alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirket, markalar için en uygun satış kanallarını belirleyerek en doğru pazarlama stratejileriyle hedef kitlelere ulaşılmasını sağlamaktadır. Ayrıca, Approach Leadership A.Ş. dijital pazarlama alanında En Şirket gibi uzman ekibiyle, EMEA üssündeki Google Ireland, Criteo ve Facebook gibi dünyanın önde gelen şirketlerinin akredite ettiği ülkemizdeki Business Development Departmanına bağlı sayılı İş Geliştirme Şirketlerinden biridir. 

Markalar için en doğru mecraları belirleyerek en doğru pazarlama kurgularıyla hedef kitlelere ulaşılmasını sağlayan Approach Leadership A.Ş. dijital pazarlamadaki dünyanın önde gelen şirketlerinden EMEA üssündeki Google Ireland, Criteo ve Facebook gibi şirketlerin akredite ettiği ülkemizdeki Business Development Departmanına bağlı sayılı İş Geliştirme Şirketlerinden birisi olan En Şirket’in gücünü arkasına alarak yurt içinde yurt dışında her geçen gün satış hacmini büyütmektedir.

ABD pazarındaki faaliyetlerine ek olarak yurt içinde de faaliyetlerini sürdüren Approach Leadership A.Ş. distribütörü olduğu markaların Trendyol, Hepsiburada, n11, Pazarama gibi satış kanalları üzerinden 360 derece satış çalışmalarını yürütmektedir.

Akılcı çözümler ve analitik verilerle birlikte markanızı B2B ve B2C satış modelleriyle ABD pazarına taşıyoruz.

Markanız ABD pazarındaki distribütörü olarak satış, lojistik, operasyonel süreç, pazarlama gibi tüm süreçleri üstlenerek ürünlerinizi Amerika pazarında dünya devleriyle buluşturuyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz her şey.

Ürün Alımı ve Ürün Tedariği

işletmenin ürün ve ürün gruplarının detaylı olarak  tarafımıza açıklanmasının ardından satış yapmak istediği ürün ya da ürün gruplarının tedarikçi araştırması, şirketimizin analiz ekibi tarafından yapılır. Gerekli Pazar ve fiyat karşılaştırılmaları yapıldıktan sonra ürünler Approach Leadership tarafından tedarik edilir ve anlaşmalı firmalara gönderimleri sağlanır.

Pazar Analizi

Ekibimiz Pazar analizinde, ilgili pazarı tanımlar, ilgili pazardaki gereksinimleri raporlar, mevcut pazardaki rekabet durumunu ve ilgili pazardaki etkin güce sahip markaların belirlenmesi sürecini araştırır ve raporlar. Doğru bir Pazar analizi sonucunda satıştaki hedef fiyatları ve birçok sektörel bilgiyi ilgili firmaya sağlar.

Sektör ve Rekabet Raporu

Ekibimiz temelde rakiplerinizin stratejilerini, hitap ettikleri müşteri segmentini, sundukları gönderim seçeneklerini, pazarlama yöntemlerini sektörel bazda detaylı bir şekilde inceler. Ardından rekabet raporuyla, pazarda öne çıkmanızı sağlamak için pazarlama, satış ve müşteri ilişkilerinizi nasıl yönetmeniz gerektiği ile alakalı raporuyla pazarda oluşan açıkları keşfetmenizi, rekabette nerede konumlanmanızı sağlayan bir rapor sunar.

Müşteriye Direkt Ulaşım

Pazar payını, kar marjını arttırmak isteyen firmalarımız, tüm ihracat işlem ve süreçlerinde gerekli düzeyde ve deneyimde olan Approach Leadership AŞ. ile B2B ve B2C Satış stratejileriyle,  dünya devlerinin olduğu bir tedarik havuzunda kendini konumlandırmış olur. İstenilen markaya anında ulaşılabilir, teklif götürülebilir, teklif alınabilir ve satış süreci hızlıca başlatılabilir.

Yatırım Planlaması ve Satış

 Yatırım planlamasını, firmalarımızın tüm bölümlerini kapsayan gelecek hedefleri ve bu hedeflere yönelik faaliyetleri için yaptığı finansal planlama sürecidir. Faaliyetlere, birimlere ve daha pek çok etkene bağlı olarak gelir ve gider giderlerin raporlanarak firmanın yatırım planlaması yapılır. Şirketler bu raporlama ile gider ve gelirleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir ve ihtiyaçlarına daha uygun ve etkili bir bütçe hazırlayabilir ve satış miktarlarını değerlendirebilir.

Fullfilment Hizmeti

 Farklı platformlardan sipariş edilen bir ürünün, en doğru zamanda, doğru adrese ve kişiye ulaştırılması adına tüm sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmeniz adına, tedarikçi-depolama-ürün arasındaki tüm işleyişte verimliliği ön planda tutuyoruz. E-ticarete, e-lojistik bakış açısıyla yaklaşarak iş yükünüzü hafifletiyoruz.